Kurs ADR w Grudziądzu: 04.12.2023. Rozszerz swoje uprawniania!

kurs adr dla kierowcow zawodowych

Kurs na materiały niebezpieczne ADR w Grudziądzu to szansa na podwyższenie swoich dotychczasowych uprawnień, bądź ich kontynuacja. W tym roku miesiąc w miesiąc szkolimy sporą liczbę osób w zakresie ADR. Nie inaczej jest w Grudniu. Jeszcze przed nowym rokiem uzyskasz dokument uprawniający do kierowania pojazdem ciężarowym z materiałami niebezpiecznymi!

KIEDY?

W tym kursie podejmiemy dwa zakresy. Szkolenie podstawowe oraz specjalistyczne w zakresie przewozu materiałów w cysternach. Rozpoczęcie przypada na dzień 4 grudnia 2023 o godz. 11:00.

CZAS TRWANIA

Kurs ADR podstawowy trwa 3 dni i obejmuje 18 godzin. Realizacja odbędzie się w dniach od 04.12. – 06.12.2023.

Kurs specjalistyczny (cysterna) rozpocznie się dzień po zakończeniu kursu podstawowego, czyli 07.12. i potrwa do 08.12.2023. Podsumowując, szkolenie potrwa 2 dni i zawiera 13 godzin szkoleniowych.

WYMAGANIA WSTĘPNE

Każdy uczestnik kursu musi spełnić pewne wymagania. Oto one:

  • ukończone 21 lat
  • prawo jazdy odpowiedniej kategorii

CENA

– kurs podstawowy: 550 zł

– kurs specjalistyczny: 350 zł

Cena zawiera materiały dydaktyczne. Dodatkowym kosztem jest opłata w dniu egzaminu 50 zł za wydanie zaświadczenia ADR.

EGZAMIN

Po zakończonym kursie odbędzie się egzamin państwowy przy udziale przewodniczącego komisji wyznaczonego przez Urząd Marszałkowski Toruń oraz członka komisji. Nastąpi to 11 grudnia o godzinie 15:00 w naszej sali wykładowej.

NASZE SZKOLENIA

Udało się ująć uwiecznić kilka naszych kursów z bieżącego roku. Na poniższej fotografii prowadzący zajęcia nasz wykładowca Pan Daniel oraz uczestnicy.

kurs adr w grudziądzu

KONTAKT

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub pisząc w wiadomościach prywatnych na naszych portalach społecznościowych. Serdecznie zapraszamy 🙂