O nas

Strona główna » O nas

Szkoła jazdy – Grudziądz

Chcesz nauczyć się jeździć? Wybierz szkołę jazdy TEST w Grudziądzu. To miejsce, gdzie nauka jazdy to przyjemność. Dlaczego warto nas wybrać? Każdy kursant jest dla nas ważny. Masz gwarancję indywidualnego podejścia. Cenimy Twój czas i potrzeby. Nasze zajęcia są dobrze zorganizowane. Młoda, ale doświadczona kadra czeka, by Cię uczyć. Nasza szkoła jazdy w Grudziądzu to Twój najlepszy wybór!


Zdaj egzamin teoretyczny bez wychodzenia z domu! E-learning jest u nas możliwy. Chcesz naukę teorii w grupie? To też zapewniamy. Dostosujemy się do Ciebie. Czy pracujesz, czy się uczysz – znajdziemy dla Ciebie czas. Nasza elastyczność to nasz atut. Nasze nowe samochody to przyjemność jazdy. Na przykład kategoria B to nowoczesne Toyoty Yaris. Są wyposażone w klimatyzację. Stan techniczny? Bez zarzutu. Ucz się jeździć w komfortowych warunkach! Zapoznaj się z naszym cennikiem nauki jazdy w Grudziądzu.


Co roku 800 nowych kierowców opuszcza naszą szkołę. Są dobrze przygotowani. Zdają egzamin praktyczny bez stresu. Potem pewnie poruszają się po drogach. Dołącz do nich. Stań się kompetentnym kierowcą! Nasza szkoła jazdy w Grudziądzu to Twoja droga do sukcesu. Szybka nauka? To możliwe dzięki naszej flocie. Mamy dużo aut i instruktorów. Twoja nauka jazdy nie będzie się ciągnęła. Oferujemy szybki kurs, szybszy niż gdziekolwiek indziej.


Wybierając naszą ofertę, wybierasz bezstresową naukę jazdy. Solidnie przygotujemy Cię do egzaminu. Z nami możesz być pewien swoich umiejętności. Szkoła kierowców TEST to miejsce, gdzie jazda staje się pasją. Tutaj zaczyna się Twoja droga. Dołącz do nas już dziś!

KONTAKT

 

TEST Szkoła Kierowców
ul. Włodka 16-18
86-300 Grudziądz

691 542 200

biuro@testwilczewski.pl
Właściciel: 603 379 697

Poniedziałek08:30 - 16:30
Wtorek08:30 - 16:30
Środa08:30 - 16:30
Czwartek08:30 - 16:30
Piątek08:30 - 16:30
Sobotanieczynne
Niedzielanieczynne