Kurs na prawo jazdy kategorii C – Grudziądz

Strona główna » Kurs na prawo jazdy kategorii C – Grudziądz

Kurs na prawo jazdy kategorii C w Grudziądzu skierowany jest do kierowców, którzy chcą zdobyć uprawnienia do prowadzenia pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony (z wyłączeniem autobusów). Nasza szkoła to najlepszy wybór, jeśli chcesz podnieść swoje umiejętności zarówno w teorii, jak i praktyce, a następnie ze spokojem podejść do egzaminu.

Kto może ubiegać się o prawo jazdy kategorii C?

Aby móc ubiegać się o prawo jazdy kategorii C, kandydat musi skończyć 18 lat życia oraz spełnić jeden z następujących warunków określonych w przepisach prawa:

  • Ukończenie zasadniczej szkoły zawodowej kierowców samochodowych albo innego równorzędnego lub wyższego kierunku o zbliżonej specjalności. W trakcie nauki kandydat musi odbyć ćwiczenia w kierowaniu pojazdami o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony.
  • Ukończenie podstawowego kursu programowego, który obejmuje zarówno część teoretyczną, jak i praktyczne ćwiczenia z zakresu kierowania pojazdami ciężarowymi.
  • Posiadanie co najmniej 1 roku pracy w uspołecznionym zakładzie, jako kierowca mający prawo jazdy kategorii B, odbytej bezpośrednio przed ubieganiem się o prawo jazdy kategorii C, oraz ukończyła dokształcający kurs programowy.

Warto zwrócić uwagę, że osoba ubiegająca się o prawo jazdy kategorii C na warunkach określonych powyżej może jednocześnie uzyskać prawo jazdy kategorii B. Aby to było możliwe, kandydat musi w trakcie nauki w szkole lub na kursie odbyć ćwiczenia w kierowaniu samochodem osobowym oraz zdać egzamin z umiejętności kierowania takim pojazdem. W ten sposób osoba ta będzie uprawniona do prowadzenia zarówno samochodów osobowych, jak i ciężarowych.

Wybierz najlepszy kurs na prawo jazdy kategorii C w Grudziądzu

Zapraszamy do Szkoły Kierowców Test wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w kursie na prawo jazdy kategorii C w Grudziądzu. Zapewniamy wsparcie doświadczonych instruktorów, którzy posiadają nie tylko odpowiednie kwalifikacje, ale również niezbędną cierpliwość, otwartość i umiejętność zrozumiałego wyjaśniania nawet najbardziej zawiłych kwestii. Nauka w naszej szkole to gwarancja solidnego przygotowania nie tylko do egzaminu, ale i późniejszego uczestniczenia w ruchu drogowym.

Oprócz tego nasza szkoła zapewnia szereg innych kursów, w tym m.in. kurs na prawo jazdy kategorii C+E, kurs kategorii D czy kursy ADR. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub masz pytania, zachęcamy do kontaktu.

icon c

KURS

3700/ PLN
  • Kurs ekspresowy: 400 zł
  • Egzamin państwowy: 333 zł
  • 20 godzin teoretycznych oraz 30 godzin praktycznych
  •  Szkolenie na pojazdach marki MAN, takich samych jak na egzaminie państwowym
  • Godzina dodatkowa: 150 zł
Zapisz się
prawo jazdy kat c grudziadz

Przychodząc na kurs prawa jazdy kategorii C w duecie otrzymacie Państwo 100 zł rabatu na osobę.

 

KONTAKT

 

TEST Szkoła Kierowców
ul. Włodka 16-18
86-300 Grudziądz

691 542 200

biuro@testwilczewski.pl
Właściciel: 603 379 697

Poniedziałek08:30 - 16:30
Wtorek08:30 - 16:30
Środa08:30 - 16:30
Czwartek08:30 - 16:30
Piątek08:30 - 16:30
Sobotanieczynne
Niedzielanieczynne