nauka jazdy w grudziadzu 2023

Listopadowe wieczory do doskonała okazja, aby wypełnić swój czas na pogłębianiu wiedzy, co więcej osiągnąć sukces i sięgnąć po wymarzony prawo jazdy. Rozpoczynając kurs już teraz będziesz mógł w przyszłym roku sam prowadzić pojazd, zabierając rodzinę i najbliższych w podróż!

Zgodnie ze zmianą, zaraz po pozytywnie zaliczonym egzaminie na prawo jazdy, w aplikacji mObywatel wsiądziesz w samochód i przez 30 dni będzie mógł jeździć na aplikację! Skorzystaj z nowych możliwości.

W naszej szkole rozpoczęcie kursu przypada na dzień 30.11.2023 godz. 16:00.

Trzy dni wcześniej – 27 listopada (godz. 16:00) w naszej siedzibie będą przeprowadzane badania lekarskie, które są niezbędne do podjęcia kursu na prawo jazdy każdej kategorii.

CENNIK

W naszej szkole obowiązuje poniższe ceny:

  • kategoria AM – 800 zł
  • kategoria A1 – 1800 zł
  • kategoria A2 – 2200 zł
  • kategoria A – 2200 zł
  • kategoria B – 2499 zł*

* w duecie taniej! Jeśli przyjdziecie Państwo zapisać się we dwoje otrzymacie 150 zł rabatu na kurs prawa jazdy!

W skład opłaty kursowej wchodzą materiały dydaktyczne, a konkretnie: podręcznik SPS (System Profesjonalnego Szkolenia) oraz 3-miesięczny dostęp internetowy do wykładów oraz testów!

Wymagania wstępne dla uczestników (dokumenty)

Każda osoba, która chce podjąć kurs i zapisać się na prawo jazdy musi posiadać Profil Kandydata na Kierowcę (PKK), który zostanie założony w Wydziale Komunikacji względem miejsca zamieszkania, na podstawie:

  • badania lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych
  • jednej fotografii o wymiarach 3,5 x 4,5 (wykonane na jednolitym jasnym tle)
  • pisemnej zgody rodzica lub opiekuna, jeśli osoba nie ukończyła 18 roku życia
  • wniosku o wydanie prawa jazdy (dostępny na miejscu w Wydziale Komunikacji)
  • dowodu osobistego lub ważnego paszportu, wizy, pismo z numer pesel nadanego w Polsce (dla obcokrajowców)

Z uzyskanym PKK należy zgłosić się do szkoły jazdy, w celu pobrania go w systemie teleinformatycznym.

Zajęcia teoretyczne

Całość kursu rozpoczynamy od zrealizowania 30 godzin zajęć teoretycznych. W skład wymiaru godzin wchodzą 4 godziny z zajęć z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia teoretyczne odbywają się w naszej szkole we wtorki, środy i czwartki w godzinach 16.00 – 19.00. Oczywiście oferujemy również szkolenia indywidualne, uzgodnione w siedzibie firmy. Sala wyposażona jest w środki audiowizualne.

Zajęcia praktyczne

Kiedy już każdy kandydat odbędzie szereg zajęć teoretycznych, czas przejść do praktyki. Jest to najważniejsza część szkolenia, a zarazem najbardziej ciekawa. Nasza wykwalifikowana kadra wie, jak poradzić sobie ze stresem podczas szkolenia. Godziny zajęć dostosowujemy do Państwa dostępności. W ramach kategorii B prawa jazdy odbywamy 30 godzin zajęć praktycznych. Jest to jazda po placu manewrowym oraz w ruchu drogowym. Nasz plac jest wyposażony we wszystkie zadania egzaminacyjne do każdej kategorii.

plac manewrowy w grudziądzu

Kurs przeprowadzimy sprawnie, w miłej atmosferze, a co najważniejsze z dostosowaniem do Was! Przekonaj się, że z nami osiągniesz wymarzony sukces!

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy dostępni pod tel, a także Social Mediach. Powodzenia!